Menu
Sepetiniz
150TL  ve üstü alışverişlerde KARGO BEDAVA

KARGO VE TESLİMAT – Lezzet Kurusu

Siparişiniz onaylandıktan sonra aynı iş günü ya da 1 iş günü içerisinde kargoya verilir.


Grev, pandemi, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.


Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına hesabınıza ait "Siparişlerim" sayfasındaki ilgili bölümden erişebilirsiniz.


Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.


Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır.


Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.


Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılması durumunda aynı adrese ikinci uğrama gerçekleşmeyecektir. Kargo firmasının belirttiği süre içinde siparişinizi kargo şubesinden teslim almalısınız.


Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.